Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 17:42   #15
Inee
 
Inee's Avatar
 
Reputacja: 1 Inee nie jest za bardzo znanyInee nie jest za bardzo znanyInee nie jest za bardzo znanyInee nie jest za bardzo znany
Przyłożyła dłoń do brody i utkwiła tak, w tym swoim druidzkim zamyśleniu, przez dłuższą chwilę. Wiatr, którego Inee do tej pory nie bardzo zauważała, poruszył także i jej włosami. Zerknęła w stronę morza. Jak w każdym porcie słychać było szum jego fal; kojący, nieustanny, a czasami przywołujący na myśl niebezpieczeństwo żywiołów. Nieokiełznanej natury.
- Większość czasu spędziłam na podróżowaniu - odpowiedziła niziołkowi - Ale morze jest dla mnie nowością. Między innymi dlatego tu jestem, ale nie chce żeby ktoś pomyślał, że traktuje tę eskapadę jak zabawę - zaśmiała się krótko - Dziwne, ale nie, tak nie jest... To dla mnie forma nowego doświadczenia, a także zasmakowania tego, co kocham najbardziej - wolności... - odpowiedziała. Po chwili zrobiło się też małe zamieszanie w planach, które wyklarował Stopowiąz. Wszystko było już ustalone.

Inee odprowadziła odchodzącego uśmiechem i z tym samym skierowała się do Stratusa.
- W takim razie, na zakupy! - zrobiła gest dłonią jakby prezentowała mu najbliższą drogę, prowadzącą na targ.

- Strażnik mówił, że potem nie będzie już odwrotu - powiedziała idąc wzdłuż kramów z najróżniejszymi rzeczami - I co gorsza, on chyba miał rację! - przecisnęła się koło dość otyłej pani w ładnej kwiecistej sukni i starała się iść dalej, nieco wolniej - Zatem, co zamierzasz kupić? - zapytała Stratusa, tak naprawdę nie patrząc na niego, bo i niewiele miejsca było by iść obok siebie, dlatego szła miarowym krokiem przed elfem starając się mieć oczy wokół głowy.
 

Ostatnio edytowane przez Inee : 14-07-2008 o 17:51.
Inee jest offline