Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2008, 08:40   #143
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Znienawidzę wakacje!

Od paru dni, nie miałem w łapkach Maleństwa. Błagam Was! Zadbajcie proszę o upust dla mej chorej wyobraźni. Wczoraj wróciłem do domu z pracy, przywitałem mą rodzinę iście wilczym wyciem i pytałem Dominika [mój pierworodny 1,5 roku] o to czy nie postrzelał by z Tatą do celu, albo czy nie fechtował by lub może ewentualnie nie poszedł by ze mną na jakiegoś smoka... malując wcześniej facjatę na zielono. Dominikowi się spodobało , przyniósł nawet farbki...ale stanął nam na drodze nie lata przeciwnik... :żona:


Szczęściem mam wrodzone modyfikatory dodatnie przeciw latającym sprzętom kuchennym

Ale astępnym razem mogę skończyć z kubkiem kawy [i to zimnej!!!] na czole.
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline