Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2008, 08:28   #149
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Nie patrz w dół i mnie rozwaliło. Co wszyscy się czepiają mojej brzytwy? Zwykle brzytwa jest ostrzejsza od miecza czy noża, tylko masy brak.
Levin, owszem. Zastanawiające jest jedynie zestawienie... druid..... ślepiec... brzytwa...
Ale pomysł naprawdę świetny szkoda, że na ćmoka z nią się nie porwałeś

A tak przy okazji... to znam ja pewnego jegomościa, który obiecał sobie znaleźć swą zagładę, ba! nawet poprzysiągł.... a na widok ćmoka zaczął bardzo szybko przebierać swymi krótkimi nóżkami... tylko że nie w tę stronę co trzeba Będzie Cię za to sromota zżerać przez trzy najbliższe tury! A kolor zielony wybitnie Ci w tym pomoże
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline