Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2008, 16:48   #138
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Kobieta nie okazała zdziwienia na widok hobbita i jego powitalną przemowę. Zamiast tego z powagą, której przeczyło roześmiane spojrzenie odpowiedziała małemu członkowi tej niecodziennej kompanii

- Rzeczywiście, to ja jestem odpowiedzialna za całe zamieszanie. Wybacz mi, jeśli Cię to przestraszyło. Na imię mi Nar... Narfin z Rivendell.

Gdy jej oczy przyzwyczaiły sie do ciemności wnętrza, dostrzegła jeszcze dwóch niziołków, z których jeden spał na podłodze i dwóch mężczyzn.

Po co Galdorowi aż taki balast?

Zajęła się koniem czekając na pozostałych. Jej ruchy były szybkie i sprawne, więc już po chwili odwróciła się w stronę elfa i skrzyżowała ręce na piersi.

- Powiedz mi, Galdorze, dokąd zmierzacie i kim są twoi towarzysze. Za wyjątkiem tego oto szacownego niziołka, który jako jedyny mi się przedstawił nie zapominając o dobrych manierach względem gości... - tu lekko się usmiechnęłą i skinęła głową w stronę Teliamoka, wywołując u niego rumieniec zadowolenia. Zaraz jednak wróciła do poprzedniego tonu - Ale przede wszystkim powiedz mi czego tu szukacie.

Widać było, że nie zamierza powiedzieć nic więcej o sobie, dopóki sama nie dowie się wszystkiego o podróżnikach.
 
Viviaen jest offline