Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2008, 12:09   #143
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Po pierwsze dzięki, Viviaen, z otchłani czasu. Nie o Ciebie się martwiłem, tylko o Szramę. Jeszcze by kto pomyślał, że się popisywał.

Po drugie przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Po prawdzie to nie za bardzo się starałem, ale cóż... Może i niepotrzebnie, ale na wszelki wypadek.


Aha, tak na fali różnistych propozycji, postuluję zmianę obrazka pod imieniem, zgadnijcie czyim. A skoro już przy tym jestem - należy się uznanie czy nie?
 

Ostatnio edytowane przez Betterman : 20-07-2008 o 15:52.
Betterman jest offline