Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2008, 17:15   #17
Egon
 
Egon's Avatar
 
Reputacja: 1 Egon nie jest za bardzo znany
O k**wa - pomyślał Brix po tym jak ciało jego niedoszłej tarczy zaczeło się osuwać. Brixton szybko opanował myśli i swoje zdziwienie. Odrzucił ciało na bok i wstał trzymając w prawej ręce nóż. Stał na lekko ugiętych nogach, szeroko ręce i wzrok mordercy, nie bał się, wychodził z większych opresji.
- Nie spodziewałem się tego, czyli jednak nie jesteś takim kretynem za jakiego Ciebie i Twojego kumpla nieboszczyka uważałem - powiedział Brix lekko się uśmiechając i robiąc krok po okręgu w prawą strone
- Myślę, że możemy ponegocjować, widzisz, mogłeś na to nie wpaść ponieważ nie wiesz kim jestem, ale ja nie jestem łowcą nagród, jestem płatnym mordercą. Więc dla twojej wiadomości, rzadko spotykam się z zleceniodawcami, a odpowiadając na twoje pytanie, nie wiem gdzie jest mój zleceniodawca, bo kretynie, nie zdążyliście dać mi się z nim spotkać - powiedział chłodno Brixton. Teraz pewnie będzie strugał twardziela, pewnie myśli, że ma przewage nad Brixtonem. Ha! Ja mu pokaże! No co teraz zrobisz patałachu, naciśniesz spust, niech ja zobacze lekkie drganie na lufie, każdy twój błąd wykorzystam. Szmata. - Pomyślał Brixton i powoli jak wczesniej na ugiętych nogach szedł po okręgu.
 
__________________
"Kiedy kopną w Twoje drzwi, jak uciekniesz stąd,
Podniesiesz w górę ręce czy wyciągniesz swoją broń
Kiedy prawo już Cię znajdzie jak z nim sobie radę dasz
Możesz umrzeć na ulicy albo poznać zimno krat."

Ostatnio edytowane przez Egon : 20-07-2008 o 18:47.
Egon jest offline