Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2008, 16:39   #146
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Powiedzmy, ze Nami MA pomysł.

Ponieważ już dawno z sesji wykruszyło się wiele osób i niewiele z nich pozostało, a nadal nie wiem komu SZCZERZE chce się grać a kto tylko tak pisze by mnie nie urazić, pomyślałam, że warto by było zakończyć tę sesję i ją już zamknąć.

Wiem, brzydko tak kończyć, ale to nie koniec. Stwierdziłam, że lepiej jest założyć nową rekrutację, która w gruncie rzeczy i tak byłaby kontynuacją Tej sesji. Zmieniłoby się jedynie to, że nie ma tych wojowniczek, które już dawno stąd odeszły (już ja coś wymyślę xd). Wtedy do sesji zgłosiliby się Ci co naprawdę chcą grać, a nie Ci co są.
Wiem, odpisujecie, ja wcale nie mam do was pretensji (swoją drogą uważam, że to ja jestem beznadziejna i uczyć się od was powinnam -.-).

A teraz: co wy na taki pomysł? Mamy właściwie strasznie dużą listę graczy, a strasznie mało z nich gra. Wygląda to dość...niefajnie ;p
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline