WÄ…tek: Krucjator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2008, 16:57   #33
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
No cóż. Ostrzegałem. Od tej chwili Mizuichi, Manni i Abaddon oficjalnie nie grają. Nie żebym chciał zakończyć tę sesję, ale niektórzy gracze niestety nie wysłuchali mojej prośby i nie wzięli się w garść. Sam przecież nie mogę prowadzić trzech postaci: Maxim, Daniela i Terry i jeszcze dodatkowo kapitana Pavla oraz komputer pokładowy. Jeśli pozostali nadal mają ochotę grać, proszę o kontakt. Scenariusz jest i czeka. Naniosę kilka poprawek uśmiercę kilka osób i lecimy dalej.

Książkę ukończyłem i oddałem do druku. Będzie w księgarniach już na początku października, ale pod zupełnie innym tytułem. Nie chcę tu dla niej robić żadnej reklamy, więc nie powiem, jaki to tytuł...chyba że może kiedyś jakimś cudem będzie na liście bestsellerów.
 
PonuryByk jest offline