Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2008, 20:12   #150
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie chodziło o poznawanie czy niepoznawanie, tylko o to, że wszystkie postaci są względnie wyraźne, a ta, którą oglądalibyśmy najchętniej - nie. Chociaż tak po prawdzie to jakoś nie kojarzę (tylko że ostatnio z kojarzeniem u mnie nie najlepiej).

A tak swoją drogą to na ile mnie oceniłeś, co?

Nie żeby się nie podobał, ale jednak drugi portrecik ma więcej wdzięku. Od razu wiadomo z kim się człowiek po ziemi tarza. Zresztą wszyscy już dokładnie obejrzeli. Mają sobie później wyobrażać? Ale daleki jestem od zmuszania rzecz jasna.

PS
Bardzo się skompromitowałem z tym obrazkiem?
 

Ostatnio edytowane przez Betterman : 21-07-2008 o 20:23.
Betterman jest offline