Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2008, 21:01   #105
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Amadeusz... oszalał...!?
Kiti wiedziała, że bard był wesoły i miły z usposobienia, ale kiedy bard zaczął wywijać nogami i rękami w porażającym tańcu, Kiti osłupiała.
I ta piosenka! Kiti z rumieńcem na twarzy spuściła wzrok, nie wiedząc gdzie się podziać.
- Amadeuszu, o rany... twoja poezja karmi serca miodem, ale nie wiedziałam, że jesteś takim świetnym tancerzem!
Gdyby... sytuacja wyglądała inaczej, Kiti z chęcią zatańczyłaby z Amadeuszem!
- Wreszcie ktoś, kto kocha taniec! – ucieszyła się. – Moglibyśmy przetańczyć całą noc, gdyby... to znaczy... przetańczymy, tak, przetańczymy, kiedy tylko nadarzy się sposobność! – zapewniła, mrugając do Amadusza.
Wstydziła się przyznać, ale w swoim elfickim dzieciństwie stale tańczyła, wesołe, wspaniałe elfickie tańce. Wśród łowców, cóż, raczej nie tańczył, a elfka tęskniła za tą rozrywką. Pomyślała jak cudownie by było, gdyby którejś nocy wszyscy zatańczyli razem na małej imprezie!
Klepnęła się w policzek, odrywając wzrok od Amadeusza.
- Skup się!
Kiti jęknęła, kiedy kłódka i łańcuchy spadły.
- O nie, a jak nas ktoś zauważy!? – rozejrzała się w panice. – Nie chcę znowu wracać za kratki, dopiero co uciekłam z celi!!!
Zajrzła do środka.
- Ciemno tam – wyjąkała inteligentnie. – Nooo? – zerknęła na Blackera i Kall`eha. – Panowie przodem, ja i Amadeusz zostajemy a czatach!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline