Wątek: Krucjator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2008, 17:31   #39
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał PonuryByk
Mizuichi

Proszę przeczytaj uważnie kilka poprzednich postów. Szczególnie zwróć uwagę na to, co zostało napisane na temat Terry-ego, Max i ogrodu. Nie możesz zmieniać wstecz wydarzeń, które już miały miejsce. Jeśli ja na przykład napisałem, że przez ostatnie trzy dni sporo czasu Terry spędził z Max zajmując się z nią ogrodem i rozmawiając o wielu sprawach, to tak właśnie było i nie zmieniaj tego. Nie prowadzę za nikogo historii dlatego, że lubię. Każdy powinien kierować swoją postacią po swojemu, ale jeśli od dłuższego czasu nie robicie tego wcale, to zmuszony jestem robić to za was - przywilej i poniekąd obowiązek mistrza gry. Popraw swój ostatni post ! Zwróć też uwagę na błędy ortograficzne.


Dobrze poprawie to wieczorem. Przepraszam za błędy.

-------------------------------------------------------------------------

To było kilkanaście wieczorów temu. Nie poprawiłeś swojego posta, tylko go kompletnie usunąłeś. Już wtedy była "twoja kolej" . Myślę, że tu już więcej nic nie trzeba tłumaczyć.
 
PonuryByk jest offline