Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2008, 11:07   #49
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Pomysł z obłędem mi również wydaje się chybiony. Gdyby to był horror w rodzaju Zew Cthulhu to miałoby jakiś sens. Zgodzę się z przedmówcami, że to po prostu ogranicza odgrywanie postaci. Najlepiej byłoby zostawić tak jak jest. Miałbym taką małą prośbę o nieco krótsze posty. Po prostu te kobyły moim zdaniem ograniczają swobodę ruchową graczy. Przez nie też wszystko dzieje się stanowczo za szybko. Można powiedzieć, że nim się obejrzałem Frank dotarł do laboratoriów Mauer i nim obejrzałem się po raz drugi był u partyzantów z niewiadomych przyczyn. Potem z niewiadomych przyczyn jedzie do Świebodzina. Dziwne li to. Sesja rpg pownna być wolniejsza i bardziej dystyngowana. Ta sesja teraz przypomina Dragon's Lair (kto pamięta tę stareńką grę wie o czym mówię).

To trochę krytyki, bo krytyka nie pochwały zrobią z ciebie MGamera (czy jakoś tak). Sesja mi się podoba, ale prosiłbym o większy umiar ze strony MG żeby to bardziej przypominało sesję, a nie interaktywne opowiadanie.
 
wojto16 jest offline