Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2008, 00:17   #190
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Piotruś Czarny


- A co słychać u Ciebie? – zagadnęła Piotrusia dziewczynka i dodała po chwili. - Śniło Ci się coś fajnego?

Piotruś zaskoczony pytaniem o mało nie potknął się o wystający korzeń. Jego twarz zbladła, a on sam poczuł się zakłopotany. Spuścił wzrok w ziemię.

- No trudno mi o tym opowiedzieć – odpowiedział unikając wzroku dziewczynki - To był dziwny sen…

„Doskonale wiem co mi się śniło. Ale jak mam Ci powiedzieć, że TY mi się śniłaś. Uśmiechałaś się do mnie uroczo i trzymałaś mnie za rękę. A na dokładkę chciałaś mnie pocałować. Wstydzę się tego snu, więc jak mam Ci to wszystko opowiedzieć. To takie dziwne uczucie siedzi wewnątrz mnie i wierci się w moim brzuchu jak stado zwariowanych motyli. Sam nie wiem co się ze mną dzieje…” – myślał onieśmielony Piotrek.

- Sympatyczna jesteś i bardzo ładnie się uśmiechaszPiotrek próbował komplementem wymigać się od odpowiadania snu.

Na wzgórku dzieci dostrzegły różę przykrytą przezroczystym kloszem.

„- Piękna... ale Lotus była piękniejsza” Misia szepnęła do Piotrusia, a on zmrużył porozumiewawczo oczy potwierdzając jej słowa.

- Nie wiem. Czy róża może być niebezpieczna? – głośno zastanawiał się chłopiec.

- Ciekawe kto przykrył tą różę i dlaczego to zrobił? Przecież to takie nienaturalne – zwrócił się w stronę Moniki.
 
Adr jest offline