Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 00:17   #49
opax
 
Reputacja: 1 opax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znany
Nierk uśmiechnął się. Mag, który go ogłuszył i uwięził teraz proponował współprace. W swojej wędrówce nieraz przekonał się, że potężny czarodziej czasami od potęgi może zidiocieć lub oszaleć.
-To jak będzie? A co do tego gnoma, sam przyznasz, że demon nie mam podstaw się takiego obawiać? Strasznie ciężko znaleźć truchło czortów a ja je potrzebuje... Może zawrzemy umową, zapłacę za jednego, sowicie. Jeśli nie interesują cię pieniądze to służę radą.
Chociaż chętnie zobaczyłby jego krew na swoich szponach to staruszek wyglądał na przydatnego a takich się nie zabija. Dodatkowo chciał deklaracje że się nic mu nie stanie a Amarianin cenił sobie swoje słowo. W jego mniemaniu odróżnia go to od demonów. Powoli przesunął wzrokiem po komnacie i swoim uwięzionym ciele zanim spojrzał na maga i przemówił.
-Oczekujesz ode mnie deklaracji? Dostaniesz ją - jego oczy się przymrużyły jakby nad czymś myślał - Pewnie to zauważyłeś, że moja rasa chce zostać w cieniu i jeżeli pokarzesz, że nie jesteś godny zaufania i za twoją sprawą informacje o nas się rozniosą wtedy możesz któregoś dnia się nie obudzić
Czekał aż mag go rozwiąże i kontynuował.
-Masz rację nie zależy mi na żadnej zapłacie chociaż kilka monet jest zawsze potrzebnych. Informację to zupełnie inna rzecz, wiesz czego szukam.
 
opax jest offline