Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 11:47   #141
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
- Komputer - powiedziałem - Twój plan jest autoryzowany. Jeżeli przeciążenia podczas etapu trzeciego nie przekroczą granic krytycznych dla ludzkiego ciała, wybudź załogę operacyjną w końcowej fazie etapu drugiego. Jeżeli przeciążenia będą zbyt wielkie, wykonaj manewr samodzielnie.

Tak naprawdę było to postawienie wszystkiego na jedną kartę. Zbyt wiele rzeczy się mogło schrzanić; najgorsze jednak było to, że mieliśmy tylko jedno podejście. I prawdę mówiąc, jeżeli byłaby taka możliwość, to wolałbym mieć w maszynowni żywego mechanika który pilnowałby silników, niż kilka automatycznych botów.

Usłyszałem komunikat komputera o gotowości do przeprowadzenia hibernacji.

- Łączność na cały okręt - zakomunikowałem - Uwaga załoga, wszyscy skierować się mają do komór hibernacyjnych. Spotkamy się po drugiej stronie... - zawiesiłem przez chwilę głos, zastanawiając się jakie mamy szanse żeby się obudzić - Kolorowych snów - dodałem w końcu i wyłączyłem łączność.

Rzuciłem ostatnie spojrzenie na wykresy nawigacyjne, po czym skierowałem się do hali inkubatora.
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline