Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 13:37   #50
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
-Widzisz dla mnie nie jest oczywiste, że wszystkie kobiety na które się rzucasz są zamieszane w sprawę księgi. No ale cóż, jak tak to już cała "Potulna Sara" wie o poszukiwaniach.
Po następnych słowach piratki ledwo się opanował. Jeszcze trochę a kobieta by skończyła jako bezimienne truchło w rynsztoku. Zamiast tego wstał zmierzył wzrokiem kobietę.
-Tak wiem, że nie potrzebujesz mojej pomocy. W końcu widziałaś wiele dziewictw, och pardon dziwactw. Jednak gdybym nie ja to byłoby tu piekło.
Idąc do drzwi rzucił jeszcze.
-Jedynie Twoja towarzyszka była na tyle ostrożna by nie rzucać się na strażnika. Bo ona wie, że zabójstwo strażnika to najgorsza rzecz.
Wyszedł z karczmy i skierował swe kroki do rezydencji dżina gdzie otrzymali zlecenie. Po drodze zdjął sygnet. Wiedział co ma robić, musiał tam dojść nim plotka o nim obejdzie całe miasto. Jego plany się komplikowały.
"No i będę musiał zabić tą dziwkę."
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline