Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 21:32   #57
Powerslave
 
Powerslave's Avatar
 
Reputacja: 1 Powerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodze
-Ależ rozumiem, każdego czasem poniesie. Jakbyś mogła była tak uprzejma i dopilnowała tego darmowego piwa, ja w tym czasie skończę rozmawiać z Twoją przyjaciółką. - te słowa usłyszała w odpowiedzi na swoje przeprosiny Laura. Uśmiechnęła się tylko sztucznie, wiedziała bowiem, że słowa nieznajomego nie są szczere, a ostatnie słowa o powrocie piratki do karczmy i pilnowaniu darmowego piwa dobitnie dawały znać o tym, że nieznajomy chce po prostu obgadać Laurę z Jackie, być może ma względem niej jakieś plany. Nie chcąc na nowo zawiązywać konfliktów Laura obróciła się na pięcie i zamiatając tyłkiem bardzo teatralnie odeszła w stronę karczmy.

Gdy znalazła się wewnątrz podeszła do gospodarza i zagadała go tymi słowy:
- To jak będzie? Dostanę ten trunek na koszt strażnika? Tylko mówię ci, coś mocnego...coś mocnego jeśli łaska bo mam zamiar utopić kilka wspomnień z przeszłości, o ! Powiem tak, chcę zażegnać demony przeszłości, masz coś na zażegnanie takich demonów?

~~O bogini, co ja chrzanię?~~ pomyślała zaraz po swoim bełkocie Laura, następnie wyszczerzyła swoje białe zęby do gospodarza, próbując zrobić jak nalepsze wrażenie.
 
Powerslave jest offline