Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2008, 08:40   #123
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Ustąpie pola Lunar'owi. Obawiam, się że wizyta Amadeusza na kolejnej imprezie skończyła by się w końcu w czyimś łóżku... więc może lepiej wezmę na wstrzymanie

Ale nie obiecuje swej przydatności na prawdziwym polu walki.. bard w swej ludzkiej postaci stworzony jest raczej do celów wyższych niż machanie patykiem (orężem).

Ostateczą decyzję pozostawiam oczywiście mojej Muzie Jeśli Ona wybierze mnie na swego towarzysza w wycieczce na ten bal. No wołami mnie nie powstrzymacie :devi:

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline