Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2008, 14:01   #12
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Grainne dosłownie wyczołgała się z samochodu. Lewo wyszła padła na ziemię i leżała tak przez kilka dłuższych oddechów. Czuła jak powoli przestawał padać deszcz. "Kurwa".

W końcu podniosła się i miała okazję lepiej przyjrzeć się temu kolesiowi. Ot facet jak facet, tylko czemu sprawdza czy jest pijana i zadaje podejrzane pytania? "Kurwa, glina!".

- Ja... nie wiem o co chodzi. Jechałam i nagle ten mężczyzna, jak znikąd! Jest ślisko i nie zdążyłam zahamować. Naprawdę nie wiem jak to się stało!

Dziewczyna patrzyła błagalnym wzrokiem na policjanta a w myślach zastanawiała się jakby pozbyć się dwóch ciał na środku drogi tak żeby nikt nic nie zauważył. No i najpierw musi dostać się do swojej torby gdzie ma odpowiednie specyfiki. A głowa tak bardzo boli.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline