Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2008, 23:10   #13
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
"Zabójstwo...hmm strona 20...ustęp chyba 148...o! tutaj je..." Przerwał gdy kobieta zaczęła mówić.

- Ja... nie wiem o co chodzi. Jechałam i nagle ten mężczyzna, jak znikąd! Jest ślisko i nie zdążyłam zahamować. Naprawdę nie wiem jak to się stało!-

- Ksiądz nie kusił by losu i stał na zakręcie podczas ulewy. wygląda na to że sam się musiał rzucić pod koła. A pogoda kiepska wiec faktycznie trudno było tego uniknąć. -Wydedukował.ostatnie zdanie powiedział z lekkim rozczarowaniem. "Kurde. Czysta..." Wyjął z wewnętrznej kieszeni płaszcza piersiówkę. "Kocham smak japońskiej wiśni." rozmarzył się na sekundę. - Dobra. Trzeba zadzwonić po kogoś żeby się zajął tym ciałem. - W tym momencie szeryf poklepał się po kieszeniach.- Masz może komórkę?...Ale gdzie moje maniery. Jestem Billy Andrew Preacher. - Znów sięgnął do kieszeni i wyciągnął do kobiety rękę z paczką chusteczek.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline