Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2008, 23:42   #9
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Każdy miecz ma dwa ostrza- sam mówisz że lekarz niewiele zrobi, na przykład nie postawi do pionu ciężko rannego przeciwnika bo to nie w jego mocy. Jak trafisz wszystkich oprócz niego to on nie sprawi cudu i wszyscy nagle nie wstaną. Nawet jeśli ich opatrzy żeby nie wykitowali to przecież żaden problem potem ich dobić. Więc czemu brać go od razu na cel? Mi na przykład wydaje się bardziej logiczne zdjąć dowódcę, bądź najlepiej uzbrojonego przeciwnika. Lekarz w chwili walki mi całkowicie nie zagraża, jak wygramy to opatrzonych rannych się dobije a konowała można w ostateczności spylić jako wykwalifikowanego niewolnika. Za to jeśli przegramy to zawsze istnieje szansa że doktorek to człowiek z misją i nie dość że nie da nas dobić to jeszcze opatrzy.

A co do Twojego zdania na temat lekarzy... Najważniejszym aspektem lekarza jest nie to że umie pozszywać ranę, nastawić złamanie bo to umie byle sanitariusz. Lekarz ma to do siebie, że wie na przykład że te tabletki zbiją gorączkę a tamte wyleczą sraczkę. Wie jak leczyć grypę a jak syfa, umie odebrać poród i od biedy zrobić skrobankę. Ma zasób wiedzy dotyczący nie tylko operacji na otwartym sercu ale i leczenia wszelkich możliwych chorób i obrażeń. Dlatego według mnie w czapę może dostać tylko wyjątkowo głupi i uparty lekarz.

Co do sprawy z Miami, handlem organami itd. Wspomniałeś o pionkach, jeśli grałeś w szachy to wiesz że dobrze ustawiony pionek może wygrać partię. Zawsze. Grałem i prowadziłem podobne sesje i wiem że kombinowanie i intrygowanie by wygryźć szefa to świetna zabawa dla graczy (oczywiście dla tych którzy nie traktują Neuro czy Falla jako hack&slasha). Ale w sumie co kto lubi i co się komu podoba
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem