Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2008, 11:05   #20
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Biedna szkotka ze zdziwieniem patrzyła na to co się dzieje. No bo kurde, trupy raczej nie chodzą. No nie, nie ma szans, kiedy krew przestaje być pompowana to już koniec, dead, kaput, asta la vista. Chociaż może w tej części Szkocji są jakieś inne zasady odnośnie tego? Lub po prostu Grainne za mocno uderzyła się w głowę.

Ale to było takie realne! Jest realne! Dziewczyna stała i gapiła się w osłupieniu na wydarzenia. I wtedy przyszedł ten koleś, podniósł sobie książeczkę z ziemi i spytał czy wszystko ok. Kurna nie ok, tutaj właśnie się dostaje trwałej choroby psychicznej. Kobieta jednak starała się zachowac spokój.

- Jestem poobijana, ale żyję - Grainne powiedziała i zdumiała się jak dziwnie brzmi teraz słowo "żyję". - Nie wie pan gdzie tu jest najbliższy dom? Będę potrzebować pomocy, nie znam okolicy. Chyba, że pan jest w stanie mi poradzić co mogę zrobić.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline