Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2008, 19:07   #12
Hanibal
 
Hanibal's Avatar
 
Reputacja: 1 Hanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodze
Medivh codziennym ubraniem mojej postaci jest dres adidasa więc nie dziw się, że każda osoba nosząca glany jest przez nią uznawana za fana metalu.

-Jeb..e kabelki- mruknąłem. Nagle widok przesłonił mi zbliżający się z zawrotną prędkością obiekt, który po chwili wylądował na przedniej szybie zajmowanego przeze mnie samochodu. Wyskoczyłem z auta, widok był makabryczny. –Eee prze pani?- kobieta nie ruszała się, już nie żyła. – K...a znajdę cię gnoju, przyjdę z bojówą i taki wpie…l dostaniesz, że cię stara nie pozna, mutasie skurw...y.- krzyknąłem w kierunku olbrzyma, a następie uklęknąłem za samochodem. –myśl k…a myśl- poganiałem sam siebie. Rozejrzałem się po ulicy – kanały, te ch..e się tam nie zmieszczą ha ha- zaskoczony swym geniuszem otwarłem bagażnik samochodu w poszukiwaniu czegoś co mogło mi pomóc w wejściu do kanałów.-
Następnie omiotłem wzrokiem okolicę w poszukiwaniu najbliższej studzienki kanalizacyjnej. –Trzeba będzie cholerstwo podważyć i to tak żeby te lumpy mnie nie widziały.-
 
Hanibal jest offline