Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2008, 21:10   #3
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Jak już powiedziałem akcja będzie się dziać na terenie DZISIEJSZEJ Wielkiej Brytanii. Broń jest średniowieczna ponieważ większości potworów magicznych, broń współczesna, którą trudniej natchnąć magią, nie będzie nic robić (choć oczywiście Druid może ją wypełnić). Będę brał pod uwagę większe wydarzenia polityczne lub społeczne. Np. jeżeli teraz wymordowano by całą Rodzinę Królewską wplącze to zdarzenie do scenariusza. Będę tak uwzględniał tylko te najważniejsze informacje. Kościół wie o wszystkim, kościoły(stare) są jednym ze wspomnianych wyżej Źródeł, a kapłani hmm... waszymi pomocnikami. Wybrali was Druidzi strażnicy pradawnej mocy - Ducha Ziemi, ale o tym więcej na początku sesji.

I jeszcze kilka spraw o których zapomniałem: Rekrutacja trwa wstępnie do 12 sierpnia lub do zebrania graczy. W trakcie rozgrywki wasza moc będzie ciągle rosnąć. Przepraszam za mój słaby styl pisania.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline