Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2008, 19:42   #1
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 124 Seorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znany
[Autorska]Duch Ziemi

Kantron przeszedł po spalonej ziemi patrząc przed siebie. Niedawno ognisty smok spalił wszystko wokoło kręgu. Był dziwnie roztargniony, szedł wolno.-Co cię gnębi przyjacielu? – zza jego pleców dobiegł go głos Meribela. Dziwny, przesączony energią, ale spokojny głos. Zatrzymał się, nie wiedział jak odpowiedzieć, zapadła cisza.-Musimy zniszczyć magię, choć Ona jest częścią ziemi. Jest częścią nas...-Ostatnie zdanie powiedział głosem przepełnionym rozpaczą i żalem tak, że po plecach Meribela przeszły ciarki. Towarzysz Kantrona już otwierał usta do odpowiedzi, gdy zabrzmiały dzwony. Głośny i czysty dźwięk potoczył się po równinie. Mężczyźni bez słowa poszli na północ. Zza horyzontu wyłonił się wielki kamienny krąg. Stonehenge. Podchodząc do kręgu czuli emanującą z niego moc. Stanęli na swoich, z góry umówionych, pozycjach. Z góry odezwał się głos- Bracia druidzi! Wiem, że ta decyzja będzie nas wiele kosztować!- Zielone oczy Kantrona spojrzały na postać w zielonej szacie, z kapturem zakrywającym całą twarz. – Gówno, wiesz.- pomyślał – Ale musimy to zrobić. Musimy, dla dobra ludzkości.- kontynuował tamten-Użyjmy, więc swoich mocy by zamknąć magię.-Spauzował ale nikt się nie odezwał.- Bowiem ta energia zniszczy wszystko. Smoki plądrują ziemie, demony zabijają każdego kto stanie na ich drodze, nie wspomne o całej reszcie potworów panoszących się po świecie...Musimy ją zamknąć na zawsze.- Powiedział ze smutkiem.- Jeżeli nikt nie ma żadnych pytań, zaczynajmy.-Równo, w tym samym czasie wszyscy druidzi unieśli ręce i zaczęli szeptać tajemne słowa mocy. I wszystko stało się w jednej chwili. Rozbłysk szmaragdowego światła. Potem fala mocy, uderzająca wszystkich razem i każdego z osobna. Wszystko skończyło się tak samo szybko jak się zaczęło. Ale teraz nic nie było tak samo. Na nogach stał tylko Kantron i Meribel. Wszyscy inni leżeli martwi. Druidzi spróbowali przywołać energię. Nic się nie stało.-Udało się przyjacielu.- W głosie Meribela nie było słychać wesołości. Ale Kantorn go nie słuchał. Widział coś, czego nie zauważył jego przyjaciel. Na jego twarzy pojawił się uśmiech. Widział bowiem cienki strumień energii uciekający z ołtarza Stonehenge…Więc poszukuje 3-4 graczy. Waszym zadaniem będzie odnajdywanie tych strumyczków magii, które wyciekły. Potem musicie ponownie sprowadzić je do ołtarza (sprowadzanie znaczy niszczenie lub jeśli to możliwe odprowadzanie do portalu). Energią może byś wszystko począwszy od fantastycznych potworów, poprzez kule energii, na roślinności i przedmiotach kończąc.
Akcja dzieje się na terenie dzisiejszej Wielkiej Brytanii. Raczej nie będziecie pojawiać się w miastach, więc nie będzie problemu z mapami. Ale mapa się przyda więc proszę www.wielka.brytania.geozeta.pl/mapa oto link do mapy.


KP

Imię:
Nazwisko: (opcjonalnie)
Wiek:
Zawód: (to, co robiliście przed wybraniem)
Profesja: (rola w podziemiu)
Broń: (narzędzie, którym walczycie, więcej informacji w opisach)
Historia: (krótki acz treściwy opis życia bohatera)
Charakter: (chodzi mi o nastawienie do życia i innych ludzi + kilka cech)
Wygląd: (wzrost, waga, budowa, znaki szczególne itp. im więcej tym lepiej)Profesje:

DRUID: Włada magiczną energią świata (oczywiście jest słabszy niż przed zamknięciem magii, ale cały czas może coś zdziałać). Może władać ogniem, wodą, ziemią, powietrzem lub czystą energią. (Pisać w KP).

KAPŁAN: Wojownik, panujący w niewielkim stopniu nad życiem i śmiercią, ma też wielką siłę woli, więc może ją wykorzystywać. (leczenie, telekineza itp.)

ZMIENNOKSZTAŁTNY: Jak nazwa wskazuje bohater może zmieniać swoje ciało zależnie od woli, ponadto może kontrolować swój organizm (panować nad tętnem, wzrokiem itp. nie może np. zatrzymać akcji serca lub mózgu). Może zespolić ciało z przedmiotami( przedmiot nie zmienia kształtu).

ZNAWCA: Potrafi spowalniać czas, zadawać ciosy energią, widzieć słabe punkty przeciwnika (Może oszołamiać, paraliżować, zabijać uderzając w nie.) Może uderzać rękami lub drągiem.


By użyć niezwykłej mocy bohatera, potrzebna jest energia. Można ją ogniskować w kryształach, metalach i w sobie. Każdy pojemnik na moc ma swoje ograniczenia. Moc można pobierać z żywiołów, źródeł mocy lub z innych istot. Pobranie 1 punktu z ziemi lub powietrza trwa godzinę, z wody pół godziny, z ognia kwadrans. Źródło mocy odnawia punkt na minutę. Z istot żywych moc pobrana jest natychmiastowo. (Istota z, której pobieramy musi się na to zgodzić. Bez tej zgody nie można pobrać z niej mocy.) O zużyciu punktów danej profesji napiszę na PW.

BROŃ Jednoręczna – J, Dwuręczna – D

Miecz(J, D): Najlepsza broń na magiczne bestie. W klindze można zogniskować energię, więc jego ciosy będą nią nasączone.
Kusza(D): Specjalna kusza, której bełty są skropione wodą święconą. Jest niezrównana w walce z cielesnymi nieumarłymi.
Drąg(D): W środku długiego kija znajduje się rdzeń, w którym magazynuje się magię.
Morgensztern(J, D): Metalowa głowica to wyśmienita przenośnia energii. Każde uderzenie może wyrzucić cel powietrze z wielką mocą.
Topór(J, D): Uderzenia topora nasączonego mocą mogą dosłownie patroszyć wrogów.
Inne:Jeżeli chcecie możecie stworzyć własną broń. Musicie ją nazwać i krótko opisać.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)

Ostatnio edytowane przez Seorse : 04-08-2008 o 10:19.
Seorse jest offline  
Stary 02-08-2008, 21:00   #2
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 561 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Ciekawe, ciekawe ale mam kilka pytań. W jakim okresie historycznym rzecz się ma dziać?Z broni wynika, że średniowiecze, ale dla pewności. Po drugie jak wyglądają realia świata? Mam na myśli to, że skoro np. jesteśmy w średniowieczu, to sytuacja społeczno-polityczna wygląda tak, jak wyglądała na prawdę z tą różnicą, że istnieje magia: czyli np. monarchą jest któryś z kolejnych królów Anglii, w Europie jest taki podział jak był i tak dalej? Po trzecie czy ludzie (taki zwykły szary Smith) zdaje sobie sprawę z istnienia magii i jaki ma do niej stosunek ( boi się magii i magów czy może wręcz przeciwnie)? Idąc dalej... co ze świętym jedynym słysznym i prawdziwym Kościołem katolickim? Jak wygląda stosunek księży do magii i magów?
To chyba tyle jeśli o realia chodzi
Piszesz, że mamy wybrać zawód jakim się zajmowaliśmy zanim zostaliśmy wybrani. Dlatego też pytanie kto nas wybrał? Co szeroko pojęty lud na to, że magia zniknęła ( zadowoleni? wręcz przeciwnie?)? W związku z tym jak będą się odnosić do ewentualnych śmiałków, którzy mają za zadanie dobić magię?
I co rozumiesz przez Profesja (rola w podziemiu)? O jakim podziemi mowa?

Wstępnie jestem zaineresowana udziałem, ale potwierdzę po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe pytania.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline  
Stary 02-08-2008, 22:10   #3
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 124 Seorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znany
Jak już powiedziałem akcja będzie się dziać na terenie DZISIEJSZEJ Wielkiej Brytanii. Broń jest średniowieczna ponieważ większości potworów magicznych, broń współczesna, którą trudniej natchnąć magią, nie będzie nic robić (choć oczywiście Druid może ją wypełnić). Będę brał pod uwagę większe wydarzenia polityczne lub społeczne. Np. jeżeli teraz wymordowano by całą Rodzinę Królewską wplącze to zdarzenie do scenariusza. Będę tak uwzględniał tylko te najważniejsze informacje. Kościół wie o wszystkim, kościoły(stare) są jednym ze wspomnianych wyżej Źródeł, a kapłani hmm... waszymi pomocnikami. Wybrali was Druidzi strażnicy pradawnej mocy - Ducha Ziemi, ale o tym więcej na początku sesji.

I jeszcze kilka spraw o których zapomniałem: Rekrutacja trwa wstępnie do 12 sierpnia lub do zebrania graczy. W trakcie rozgrywki wasza moc będzie ciągle rosnąć. Przepraszam za mój słaby styl pisania.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline  
Stary 02-08-2008, 22:30   #4
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 37 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Mi się ta mapa nie otwiera
 
__________________
Gadu: 1691997, zadzwoń! ;'x
Fehu jest offline  
Stary 02-08-2008, 22:33   #5
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 561 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
No dobra, a odpowiedź na resztę moich pytań?
Cytat:
Napisał echidna Zobacz post
(...) Po trzecie czy ludzie (taki zwykły szary Smith) zdaje sobie sprawę z istnienia magii i jaki ma do niej stosunek ( boi się magii i magów czy może wręcz przeciwnie)? (...) Co szeroko pojęty lud na to, że magia zniknęła ( zadowoleni? wręcz przeciwnie?)? W związku z tym jak będą się odnosić do ewentualnych śmiałków, którzy mają za zadanie dobić magię?
I co rozumiesz przez Profesja (rola w podziemiu)? O jakim podziemiu mowa?(...)
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline  
Stary 03-08-2008, 12:40   #6
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 124 Seorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znany
Oj sory nie zauważyłam. Ludzie nic nie wiedzą o istnieniu magii. Kiedyś dawno temu wiedzieli, ale wiedza ta zniknęła. Profesja... przepraszam źle to ująłem. Chodziło mi o moce którymi dysponujesz (Druid - natura i energia, Kapłan - życie i wola, Zmiennokształtny - swoje ciało, Znawca - wiedza i czysta moc). Nie macie magii niszczyć tylko chronić przed nią niewinnych i nic nie wiedzących szarych Smith'ów. Podziemie to tajna organizacja stworzona przez Druidów mająca na celu ochronę ludzi. Bo jeśli człowiek nagle się dowie, że może ułatwić sobie życie będzie dążył do tego nie przebierając w środkach. Więc podziemie chroni ludzi przed ludźmi.

Link do mapy skopiuj do googla i ostatni link to ona.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline  
Stary 03-08-2008, 12:55   #7
 
Ikoik's Avatar
 
Reputacja: 36 Ikoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodze
Spodziewaj się mojej karty, ale nie wiem, czy uda mi się uczestniczyć w początku sesji, bo właśnie wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę.
 
Ikoik jest offline  
Stary 03-08-2008, 12:58   #8
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 124 Seorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znany
Dobrze. Możesz dojść później.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline  
Stary 03-08-2008, 14:11   #9
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 561 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Hm... to wiele wyjaśnia. Zgłaszam się do udziału i zaczynam pracę nad kartą postaci.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline  
Stary 03-08-2008, 14:48   #10
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 124 Seorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znanySeorse wkrótce będzie znany
Nareszcie, myślałem że Ci się pytania nigdy nie skończą :P

Prosiłbym żeby nie powtarzać klas. Ale jeżeli ktoś będzie mocno chciał to nie ma problemu.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166