Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2008, 01:37   #150
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Badania zajęły wszystkim zaledwie kilka minut. Stan zdrowia wszystkich komputer wycenił na doskonały, jedynie Kamiensky otrzymał poradę, by coś zjadł, bo wygląda na osłabionego. Po badaniach Kapitan Selin szybkim krokiem powędrował na mostek. Pierwszy Oficer Nightwatch szedł o dwa kroki za nim nic nie mówiąc. Gdy przekroczyli próg mostka kapitańskiego, komputer zaczął raportować:

"Hibernacja przebiegła pomyślnie. Zgodnie z Pańskim rozkazem wykonałam manewr hamowania samodzielnie i odhibernowałam załogę operacyjną gdy tylko ryzyko niebezpieczeństwa spadło do minimum. Były kapitan nie należał już do niezbędnej załogi operacyjnej, dlatego nie został odhibernowany.

Celowo obiekty zostały rozbudzone na kilka minut przed całkowitym wyłączeniem silników jonowych, które nastąpi za dokładnie 2 i pół minuty. Manewr hamowania uznałam za udany. Dwa dni, 12 godzin i 59 minut temu przednia wieżyczka strzelnicza nie zestrzeliła automatycznie drobnego meteorytu klasy E o rozmiarach 7x5x3 centymetrów. Obiekt przebił na wylot wszystkie trzy poziomy Krucjatora w sektorze 14-tym, powodując jedynie drobne zniszczenia i nieszczelności. Nie wykryto skażenia. Roboty naprawiły wszystko. Nie wykryłam żadnych pęknięć kadłuba, sprawdzenie czego zasugerował Pan Abramowi Ware w czasie przemówienia w hali inkubatora.

Obecna prędkość 10,513 km/s. Odległość od planety wynosi 1,273,696,920 km.

W czasie, gdy przekraczaliśmy orbitę wykonałam szereg zdjęć planety. Czy życzy Pan sobie Kapitanie obejrzeć je teraz?

Wyłączenie silników jonowych nastąpi za 30 sekund."
 
PonuryByk jest offline