Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2008, 11:40   #6
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Oj sory nie zauważyłam. Ludzie nic nie wiedzą o istnieniu magii. Kiedyś dawno temu wiedzieli, ale wiedza ta zniknęła. Profesja... przepraszam źle to ująłem. Chodziło mi o moce którymi dysponujesz (Druid - natura i energia, Kapłan - życie i wola, Zmiennokształtny - swoje ciało, Znawca - wiedza i czysta moc). Nie macie magii niszczyć tylko chronić przed nią niewinnych i nic nie wiedzących szarych Smith'ów. Podziemie to tajna organizacja stworzona przez Druidów mająca na celu ochronę ludzi. Bo jeśli człowiek nagle się dowie, że może ułatwić sobie życie będzie dążył do tego nie przebierając w środkach. Więc podziemie chroni ludzi przed ludźmi.

Link do mapy skopiuj do googla i ostatni link to ona.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline