Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2008, 19:57   #62
opax
 
Reputacja: 1 opax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znany
Mag stał przy szafeczce i wymachiwał pergaminem, że aż furkotał. Nierk wlepił w niego oczy zastanawiając się, czy czarodziej swoim pokręconym sposobie myślenia przejrzał go na wylot, czy po prostu inni poszukiwacze narobili takiego zamieszania i burdelu, że teraz wie o tym całe miasto z jastrzębiem na czele. W każdym razie minęło już sporo czasu od chwili w której opuścił spotkanie i zaczął powoli się niecierpliwić.
- ...Szwanlat, co się stało?
Mag najwyraźniej zauważył spojrzenie Amarianina, bo spojrzał na pergamin i uśmiechnął się nieznacznie.
-Oddam Ci ją chcesz?
~~Zaczyna mnie już denerwować, najlepiej żeby się stąd szybko wyrwałem. Nie.. Skoro mam kartę w zasięgu ręki to lepiej zabiorę ją ze sobą.~~
-Nie jest ważne czy jest prawdziwy czy nie. Ktoś chce go dostać i to pewnie nie jedna osoba. Dlatego z chęcią go wezmę i zbadam.
~~Podarujesz mi zwój? Mam nadzieje, inaczej porozmawiamy w inny sposób~~
Właśnie oceniał swoją odległość do maga, gdy przypomniał sobie coś o co chciał wcześniej spytać.
-Znasz moje imię ale ja nie znam twojego co sprawia mi dyskomfort.
 
opax jest offline