Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2005, 00:50   #11
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
To, że MG nie powinien psuć klimatu jest tak samo ważne, jak to, aby gracze tego nie robili.

Cytat:
Napisał [b
toudi[/b]] klimat w bardzo duzym stopniu zależy też od graczy
Powiem więcej, klimat nawet bardziej zależy od graczy niż od MG, bo graczy jest więcej i MG się do nich będzie musiał dopasować, jeśli sami zaczną grać klimatycznie. Chyba, że będzie chciał forsować swoje "dowcipasy" na siłę...

Dawno nie było na sesji z moją obecnością klimatu, choć jakiś czas temu kumpel zrobił sesyjkę, w której znów się bałem... To było piękne... Szkoda, że tak rzadko mam możliwość sobie tak sensownie pograć... :/

klimat = f(gracze x MG) proste i oczywiste Jeśli MG albo gracze nie chcą klimatu (czyli w równaniu występuje 0) to i klimatu będzie: 0 :/

Myślę, że specjalne techniki są przdatne, gdy gracze to stara gwardia i niełatwo ich czymś przestraszyć/zaskoczyć, albo gdy mamy zielonych graczy. Poza tymi skrajnymi przypadkami, raczej dobre chęci są najważniejsze - dobre chęci wszystkich...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem