Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 00:29   #16
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Jedynie pozwoliłem sobie zapożyczyć świat oraz niektore nazwy z książki, gdyż mnie inspiruje. Jednak to co się dzieje, jest zupełnie inną historią niż w książce, dlatego na ten temat jest mniej informacji, a będą one pojawiały się podczas sesji ( mam nadziej, że do niej dojdzie ) przeważnie przekazywane przez BNy.
Będziemy starać się, by opowieść Tad'a Williamsa nie wkroczyła i nie zburzyła harmonii opracowanej przeze mnie i Gutiego opowieści.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline