Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 12:05   #17
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Tamriel Zobacz post
Już tłumacze. Fragment o Tamrielu Sorelu Eltha ( czyt. o mnie czyli jednego z MG ) jest tylko ubarwieniem postu rekrutacyjnego skierowanego do użytkowników LI
No to się wykazałem błyskotliwością, nie ma co...

Skoro cały tekst służył tylko uatrakcyjnieniu rekrutacji i nie miał wiele wspólnego z tym, co będzie działo się na sesji, prosiłbym o szersze opisanie tej kwestii. Pisałeś, że Twoja sesja będzie polegała na wcieleniu się w postać i podróżowaniu po fikcyjnym świecie. Myślę, że tego akurat każdy sam się domyślił. Bezsensowne byłoby zdradzanie szczegółów dotyczących fabuły, ale co z ogółami? Powiedzmy na przykład, że ktoś ma ochotę na stworzenie i odgrywanie utalentowanego barda, który jest bawidamkiem, kanciarzem i niesamowitym tchórzem. Może jednak nie mieć ochoty na odgrywanie takiej postaci w sesji, w której musiałaby ona wyruszyć w podróż do najmroczniejszych piekielnych otchłani. Po prostu komuś może nie odpowiadać klimat sesji, ale skąd ma wiedzieć, czy będzie mu odpowiadał ten w "Smoczym Tronie", skoro nic o nim nie wie? Łatwiej jest stworzyć postać, którą będzie się fajnie grało, jeżeli wie się co nieco o sesji. Nie każda postać pasuje do przygody/kampanii, w której bohaterowie graczy są wplątani w ogromną, międzynarodową wojnę. Nie każda będzie też pasowała do sesji, w której głównym celem postaci jest rozwiązanie zagadki tajemniczych zniknięć ludności w malutkiej górskiej wiosce.
Cytat:
Napisał Tamriel Zobacz post
Skoro napisałem rekrutacje to nie po to żeby bezcelowo rzucać was po świecie... jak zagrasz to się dowiesz... początek został napisany dla zachęty.... trudno żebym przeszedł od razu do sedna sprawy
To normalne, że nie opisujesz fabuły, możliwych zakończeń sesji, nie wymieniasz najważniejszych postaci niezależnych i nie zdradzasz położenia Artefaktu o Niewyobrażalnej Mocy. Ale sugerując się tym co napisałeś, gracze powinni chyba zgłaszać się w ciemno... Dopiero po rozpoczęciu sesji mamy dowiedzieć się czy będzie ona nam pasowała? A co jeżeli ktoś, komu nie spodoba się rozgrywka zrezygnuje? Jedna osoba to nie problem, ale dwie albo trzy? Chyba lepiej mieć graczy, którzy zostaną do końca cały czas dobrze się bawiąc. Mi łatwiej jest stworzyć postać, którą będzie mi się dobrze grało, jeśli wiem z grubsza co będzie się działo na sesji.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline