Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 21:45   #33
Hanibal
 
Hanibal's Avatar
 
Reputacja: 1 Hanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodze
- Jeśli przyzwyczaiłeś się do zębów, to nie próbuj zwracać się do mnie w taki sposób, mówcie ,,Rocco”.- Wpakowałem się po furgonetki, wyciągnąłem przewody i uczyniłem swoją powinność. Gdy skończyłem( zakładam, że się udało) odwróciłem się w kierunku całego towarzystwa i powiedziałem.- Tysiące, tylko większość z tych tysięcy sra pod siebie ze strachu, nie wiem czy ktoś będzie chciał z nami zapolować. Symbolika czy nie, powiem wam, że wszystko tutaj jest zdrowo poj….e. Trzeba coś z tym zrobić, na przykład wypić piwo.- Z browarem w jednej ręce, a łomem w drugiej usiadłem znowu na miejscu kierowcy. Łom włożyłem do schowka w drzwiach i krzyknąłem- No dalej k…a pakować się, miesiąc nie będę czekać!-
 
Hanibal jest offline