Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2008, 23:42   #37
Amyst
 
Amyst's Avatar
 
Reputacja: 1 Amyst nie jest za bardzo znany
- Są co najmniej dwa rodzaje amunicji do strzelb. Śrut jest w amunicji przeznaczonej na krótki dystans, a w tej na średni jest pojedyncza duża kula. Oba typy wyglądają prawie identycznie i po prostu założyłem, że masz tą krótkodystansową. Nie przyglądałem się, czy masz ammo z płaskim, czy zaokrąglonym końcem. Co do rozmowy, to nie jest taki głupi pomysł. Najlepsze informacje o wrogu zawsze posiada wróg. W najlepszym wypadku uzyskamy kilka odpowiedzi i odejdziemy w spokoju, a w najgorszym, pomijając przypadki z permamentnym zakończeniem, będziemy musieli zwiewać gdzie pieprz rośnie. Przychodzą mi do głowy dwa sposoby, na samobójcę oraz bezpieczny. Jeśli mamy ochotnika-kamikaze (ja nim na pewno nie będę) , to potrzebujemy tylko szczekaczki, auta po tuningu, albo dostępu do sklepu elektrycznego, muzycznego, z car audio lub jakiegoś hipermarketu. Jeśli nie znajdziemy ochotnika, to w najprostszej wersji potrzebny będzie mi laptop z bezprzewodowym dostępem do neta oraz drugi komp, może być stacjonarny, ale też z dostępem do neta i minimum to co wcześniej wymieniłem. Szczekaczki na pewno mają na komisariatach, a i w remizie jakaś też powinna się znaleźć. Jak ktoś skitrał mapę, to niech się przyzna. Strasznie byłaby pomocna. Jeśli zauważysz jakąś stację benzynową, Rocco, to zjedź na nią. Przyda się nam stamtąd kilka rzeczy, a i uzupełnić bak do pełna nie zaszkodzi.
 
Amyst jest offline