Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2008, 23:01   #40
Hanibal
 
Hanibal's Avatar
 
Reputacja: 1 Hanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodze
-Na początku jedźmy na stację benzynową, mówcie gdzie mam skręcać.- Po chwili ruszyłem we wskazanym kierunku. – No dalej myśliciele, gdzie jedziemy później. Może sklep z bronią, rozglądajcie się.- Gdy dotarliśmy na miejsce zatrzymałem się i mruknąłem- No dalej k…a niech ktoś wyskoczy i zatankuje i zobaczcie co jest ciekawego w sklepie. ( Jeśli ktoś zapyta dlaczego sam się nie ruszę to moja odpowiedź będzie następująca: Bo ja k…a prowadzę, a wy siedzicie i się opier……e, nawet mapy nie umiecie czytać, zapier….ć raz, dwa.) -A ty- odwróciłem się do metala- zamknij mordę bo już zaczynasz mnie wk…..ć.-
 
Hanibal jest offline