Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2008, 14:19   #12
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Padwen wylądował dokładnie tak jak chciał, czyli na mężczyżnie. Słysząc jak mężczyzna krzyczy zaśmiał się. Możesz mi zaufać, hahaha. Koń by się uśmiał. Wprawne ucho zabójcy wychwyciło lęk w jego głosie.
- Prawie Ci uwierzyłem. Ale nie zastanawiasz się, mówisz za szybko i... boisz się. Gdybyś był taki zupełnie niewinny to byś się nie bał. - Powąchał ubranie mężczyzny. - Ale jesteś alchemikiem, to akurat prawda. Choć nie używasz naturalnych składników. - Wstał i pomógł podnieść się zakonnikowi.
-To nie znaczy, że ci uwierzyłem. Jeden ruch i ...- znacząco przejechał palcem po szyi - Nazywam się Padwen.- wyciągnął rękę ku mężczyźnie.- Masz może przy sobie składniki do swoich eliksirów?
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline