Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2008, 14:33   #13
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Andreas czuł pot na plecach. Miał przemożną chęć przyłożyć napastnikowi i zwiać, ale po chwili błyskawicznego rozważenia swojej sytuacji zaniechał tego. Podniósł się, staną prosto i otrzepał zakonną szatę z kurzu. Usłyszał pytanie niedoszłego napastnika. Czego on może chcieć ode mnie, na co mu moje mikstury. Z drugiej jednak strony może dobrze by przysłużyć się temu jegomościowi. Z tym przeświadczeniem odpowiedział. W głosie dało się słychać wzburzenie dość niecodzienna sytuacją.
- Ja mam na imię Andreas – odpowiedział na pytanie napastnika.
- Boisz się – powtórzył stwierdzenie – Waszmość raczy zrozumieć iż sytuacja w której się znalazłem jest w najwyższym stopniu stresogenna. Ja naprawdę nie wiem co tu się wydarzyło. Nie mam z tym wszystkim nic wspólnego. Nic nie widziałem, ani nie słyszałem, Jedynie tych dwoje tu.
Wskazał ręką na strażników.
-Ja z tym nie mam nic wspólnego. A co do ziół – w tym momencie odzyskał trochę spokój – Mam pewne składniki alchemiczne przy sobie. Po inne szedłem właśnie, gdy waszmość spotkałem.
 
Arslan jest offline