Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2008, 01:18   #23
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Następny, zaraz po dwójce swoich rodaków wstał Piotr.
-Nazywam się Piotr Wilk, mam 43 lata, przez trzy walczyłem o uwolnienie świata od zgubnej II Wojny Światowej, choć nie sam, następnie przez moje życie przewinęło się mnóstwo innych walk, i jak widać, mam tendencje do przetrwania, swoje widziałem przez ten czas.- Upił łyk z zamówionej wcześniej Coca Coli.
-Cenię współpracę, jak i lojalność, w dobrze zwartej grupie nie szanuję chamskiego wyrywania się do objęcia przywództwa, za to toleruję przemyślane decyzje, nawet jeśli nie są zgodne z moim widzi-mi-sie. Jestem długoletnim snajperem, dlatego często wolę osłaniać swój skład, niż walkę na bliskich dystansach, choć tego uniknąć się zazwyczaj nie da, dlatego przydaje się znajomość uzbrojenia i umiejętność wykorzystywania, otoczenia-Skończył przemowę, wierzchem dłoni starł pot z czoła.

-Jasna cholera, już wiem dlaczego nie lubię samolotów-powiedział, lecąc ze swojego siedzenia, podpierając się ścian, zdołał dojść w pobliże kabiny Lamberta.
Usłyszał Jego ostrzeżenia, i wrócił do reszty, oznajmiając
-Trzymajcie się wszystkiego, co jest przytwierdzone na stałe, to będzie ciężki lot-Sam zrobił podobnie, czekając na dalszy rozwój wydarzeń.
 
Rainrir jest offline