Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2008, 15:47   #25
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Zacznę oklepanie, full oklepanie, że bardziej oklepanie się nie da :P >> Jestem Nowy << Lubie komputerowe gry Rpg. Na przykład Morrowinda czy Gothica. Kiedyś buszując po sieci natknąłem się na określenie PBF. Wyjaśnienie, yyy szersze wyjaśnienie znalazłem tutaj. Niestety nie mam wiedzy na temat systemów typu "młotek" lub podobnych. Ale gram w storytelling. I chyba radzę sobie bo GM mnie jeszcze nie uśmiercił :P. Czytając powieść Dumas'a, przyszła mi do głowy Sesja której akcja była by osadzona w realiach tak zwanego płaszcza i szpady. W ogólnym zarysie mam historię, której by miała sesja dotyczyć. Chciałem się do niej przygotować, zarówno merytorycznie, pod względem realiów, ale i od strony technicznej, samego GM'owania, które, i tu chylę czoła przed Gm'ami, lekkim kawałkiem chleba nie jest. W związku z powyższym, chciałbym prosić którego z szanownych gm'ów o odpowiedź na kilka pytań które mam już teraz, jak i na inne które się niewątpliwie pojawią. Wiem oczywiście ze porywanie sie z "ciupagą na słońce" (z ciupagą żeby oryginalnie ) było nie ma sensu i najpierw się przygotować trzeba, zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych. Toteż nie mam zamiaru po niecałych 2 tygodniach zakładać sesji, ale wydaje mi się ze doświadczenie można zacząć zbierać już od pierwszych chwil. Tak więc czy szanowny Borsuk ( swoją drogą ładne zwierze, szacun dla wszystkich borsuków :P) zwany Kutakiem, zechciałby udzielić mi kilku odpowiedzi czerpiąc ze swego niewątpliwie bogatego doświadczenia.
 

Ostatnio edytowane przez Arslan : 10-08-2008 o 08:26. Powód: Bo się komuś nie podobało
Arslan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem