Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2008, 13:04   #18
Centiiiii
 
Reputacja: 1 Centiiiii nie jest za bardzo znany
Thomas obudzony rozmową jakichś mężczyzn mówiących o mocy i ratowaniu ludzi, zobaczył przez zamglone oczy białe pomieszczenie. Po obejrzeniu dokładnie całego pokoju jego wzrok przyciągnęła oręż leżąca na podłodze. Nie ważąc na utrudnienia pomyślał, że taka broń może się przydać do wydostania się stąd. Słysząc głosy innych ludzi
zamkniętych w tym pomieszczeniu odparł
- Skoro się wszyscy przedstawiają, nazywam się Thomas i nie mam zamiaru siedzieć tu jak w klatce, proponuje wyważyć te drzwi za pomocą tych narzędzi.-
Z wolna podchodząc do przedmiotów wyciągnął rękę w kierunku miecza, który przypadł mu do gustu. W odbiciu oręża zobaczył swoją usmarowaną węglem twarz nie zadbane jeansy i ulubiony T-shirt. Obracając miecz w dłoni zauważył na klindze wielki płomień. Dziwne wcześniej go nie widziałem, ani nie poczułem. Po obejrzeniu tego płomienia zapomniał co powiedział wcześniej swoim towarzyszom. Zaś w jego głowie jakby znikąd coś poruszyło, a on sam skupiając się jak może uwolnił siłę woli i cała moc płomienia przeszła przez jego ciało.
-CZUJE MOC!- Wykrzyczał z podniecenia wyobrażając siebie jako herosa wszechświatów.
 
Centiiiii jest offline