Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2008, 17:41   #1
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Gdybym był MOLOCHEM...

Znacie go wszyscy (bynajmniej ci co grają w neuro), kochacie go, boicie się go i w 95% chcecie go zniszczyć... Tak, mówię tu o naszym wrogu nr 1. Moloch. Tutaj dla odmiany mam do was pytanie:

Co ty (pokazuje palcem na ciebie) byś zrobił, gdybyś był nad mózgiem w sieci Molocha? Posiadał, armię maszyn, zdolną zrównać wszystko i wszystkich z ziemią. Olbrzymie kartoteki danych itd...

Kiedy sami pomyślicie jak to jest być nim, może i przyjdzie wam łatwiej z nim walczyć Miłej zabawy w tym (mam nadzieję), nietypowym temacie!

Wyruszę przykładem: Ja to bym zagrał za rolnika. Przeorał wszystko i posadził na nowo ^^" Może następne ludzie będą ciekawsze i nie zabiją się od razu bombami atomowymi...:P
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem