Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2008, 15:12   #33
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Pojawiła się znowu obca mu osoba. Kobieta schyliła się na Vardaancą, by jak to stwierdziła, go uleczyć. Fakt znacznie się mu polepszyło, nie czuł już dotkliwego bólu, a krew przestała ciec. Jednak czuł się nieswojo, przed chwilą miał złamany nos. Jego organizm, nie był doświadczył tak niekonwencjonalnych metod leczenia.

Przeszli do następnej komnaty. Kolejny test? Co za głupota. W myślach zgodził się ze swoją przedmówczynią, że testy na nich są bezsensowne... A kto powiedział, że chcielibyśmy w ogóle wiedzieć na czym ma polegać sens tych sprawdzianów. Mamy jakieś zdolności jak każdy. Jeden umie grać na gitarze, a drugi śpiewać. Starał się dojść do równowagi umysłu z ciałem. Skoro potrafię opuścić ciało to zapewne i przelecę tę dziurę.... ach przeleć kiedy ja to ostatnio robiłem.... kogoś przeleciałem... Odpłynął na dłuższą chwilę w swych erotycznych, niespełnionych fantazjach. Gdy się ocknął usłyszał chrobot, który wydobywał się zmierzającej ku przepaści ścianie. Nie wiadomo dlaczego przypomnieli mu się "Slayers".
- No tak Levitation.... czar białej magi Liny Inverse. - Tak to była jego ulubiona klasa postaci w rpg i wszelakich animcach, które przewinęły się przez jego życie. Mógł godzinami o nich opowiadać, jak to ciarki mu po plecach przechodzą, gdy sławna pogromczyni bandytów rzucała kule smoka czy giga zagładę. - Możemy poszybować jak ptaki ludziska.... lewitować... a jak nie potrafimy, to uleczą nas jak tego typka co kipnął i wypuszczą, zawsze to jest dobre rozwiązanie - uśmiechnął się szyderczo.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline