Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2008, 23:19   #32
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
"Nic z tego nie rozumiem...Kurde wygłupiłem się. Trudno wyjść z tego z twarzą. No w sumie może ostatecznie mógłbym to zatrzymać bo może to należy do rodziny właściciela..."

-Przepraszam może się trochę wygłupiłem. Ale musi mi Pan opowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze. skoro to wypadło z tego "Jeleniołaka" to należy do niego. czyli wychodziło by to na kradzież. Wypadało by to zwrócić. Zna Pan tamtego człowieka? Jeśli tak to proszę mnie zaprowadzić albo wskazać miejsce jego zamieszkania. Po drugie może pan powiedzieć coś więcej o tym jeleniołaku ?- (Po jego odpowiedzi pytam się) - Tak swoją drogą. Pan rozumie co tu jest napisane ? W sumie to z kąt Pan wiedział że on to ma ? Tak swoją drogą Jeleniołak czy nie wygląda to na kłusownictwo - w końcu to zwierze, w połowie ale jest - połączone z rabunkiem, a raczej chęcią rabunku.-
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline