Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2008, 20:57   #73
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
- Dziękuje pani. Nazywa się Uta, od wielu lat jest obok mnie. Mam wrażenie że ma boską moc, chroni mnie przed złem jakim są bandyci i velociraptory. To kotołak, niezwykle obdarzony siłą i inteligencją kot. Kocham ją.

Ruszyli teraz poprzez uliczki miasta. Były one bardzo dobrze znane przez organizację assasinów. Prowadził ich mistrz Dreak. Shadow wiedział tylko tyle że jest on jednym z lepszych mistrzów zabójców. Ciekawe czy teraz odpoczną w jakimś miejscu czy ruszą na bitwę ze velociraptorami. Stwarzanie momentu walki jest niezbyt korzystne dla takich jak Shadow. Otwarta walka tak jak ze strażnikami była wielkim błędem assasinów. Wpadli do środka stodoły jakby nigdy nic. Jednak Shadow nie miał zamiaru donosić mistrzowi o występkach nerwisów i to w otoczeniu pięknej Nervi.

Biegli teraz w mroku ku kolejnemu zadaniu. Zobaczymy co czeka ich w przyszłości
 
Maciass0 jest offline