Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2008, 22:24   #7
Lord Artemis
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
I tutaj jest właśnie problem!! – Rzekł William patrząc prosto na Nadię... – Widzicie, Rada Królewska prowadziła śledztwo... Jednak służący mający akurat służbę w momencie, gdy dokonano zamachu na króla zginęli... Jeden po prostu zniknął inny rzekomo popełnił samobójstwo... Tuż po śmierci Króla dwóch najwyższych strażników, Jamesa zwolniono, po czym kilka godzin później obydwaj zrezygnowali z pobytu na tym świecie. Tak to wygląda... Rada królewska jest opłacona przez Jamesa i raczej nie będą prowadzić zbyt dokładnego śledztwa... Za pewne pieniądze przyjmą swoją wersję, jaką im się poda.. Niestety każdy ma swoja cenę... Niestety samo opłacenie członków rady niewiele mi pomoże! Muszę mieć dowód... A czy wy myślicie, że James nie próbował zabić tego zabójcy?! Hah! Praktycznie od razu... Ten jednak uciekł, następnie rozeszło się to i James nie zdobył tym popularności u zabójców z jego regionów... Jego właśni ludzie nie za bardzo chcieli pomóc ponieważ bali sie iż sami skończą podobnie, dlatego zabójca uciekł... I tylko tacy ludzie jak wy możecie go odnaleźć, wy jesteście nadzieją...
James na pewno ciągle szuka zabójcy, lecz ma ograniczone pole manewru... W pewnym sensie sam sobie przeszkodził.. Musi załatwić tego człowieka, ponieważ ten posiada informacje obciążające go!. Taki jest fakt... Zabójca, któremu zapewni się ochronę i pieniądze zacznie mówić... Ochroną będziecie wy! Pieniądze to moje zmartwienie.. A co do pańskiego pytania
-zwrócił się do Dagona- James jest kim jest.. Bezwzględnym i podstępnym człowiekiem , który nie zawaha się przed niczym.. Jeżeli nie może zdobyć czegoś pieniędzmi- pieniędzy tych ma sporo. Stara się zdobyć to siłą... Jest głównym pretendentem do tronu... Zależy mu na władzy... Zwodzi ludzi kłamstwami i obietnicami, wykorzystuje wszystkich do własnych celów... Jest młody, ma dopiero ponad dwadzieścia wiosen na karku... To inteligentny i silny człowiek o bardzo przerośniętym Ego... Cóż więcej mogę powiedzieć??- Zapytał jakby sam siebie..- Co do trucizny?.. Hmm... Król nie posiadał żadnych ran kłutych... Lekarz stwierdzający zgon wyjechał w pilnej sprawie, więc nie wiemy nic... Podejrzewamy, iż był to tzw „Czarny Lotos”*... Nie wiemy, kto sprzedaje i gdzie tą truciznę... Niestety....

-Co do pańskiego Ekwipunku Panie Edgarze... Hrabia wydał strażnikom pozwolenie na grabież pana rzeczy pod warunkiem, iż dadzą Panu porządne Lanie... – Lord sięgnął do kieszeni i wyciągnął malutkie zawiniątko.- Tutaj jest trochę pieniędzy na nowe wyposażenie... Miecz, łuk i tego typu sprawy może pan otrzymać z naszej zbrojowni...

Lord William poczekał jeszcze chwile na ewentualne pytania i wzniósł puchar z winem mówiąc- Za naszą sprawę!! – Po czym łyknął zdrowo i skinął na sługusów.- Moi ludzie odprowadza was do wspaniałych komnat przygotowanych specjalnie dla was gdzie wypoczniecie i przemyślicie całą sprawę. . Mam nadzieję, iż jutro rozpoczniecie poszukiwania... Potem dajcie mi znać, co odkryliście... Bardzo zależy mi na pomyślnym rozwiązaniu tej sprawy.... Nie wiem czy będziecie zdobywać informacje na własna rękę czy wszyscy razem.. Nie interesuje mnie to.. Macie mi doprowadzić zabójcę!! Pieniądze otrzymacie po wykonaniu zadania, a za taką sumę zapewne każdy z was będzie mógł poszaleć do woli!! Mam szczerą nadziejęiż z rana wyruszycie na poszukiwania... A teraz żegnam..- Rzekł, po czym wstając szybko ruszył w kierunku drzwi Sali jadalnej, tuż za nim szybkim krokiem podążał Baltazar...

******************* *************** *************
Komnaty, w których ulokowani zostali bohaterowie były istnie królewskie... Ogromne łóżka i pokoje pełne malowideł i świeczników, złote przedmioty i obrazy wiszące na ścianach... to było cudowne przeżycie, które niestety miało się więcej nie powtórzyć i zakończyło się poranną pobudką służących wnoszących wspaniałe śniadanie, które wprowadzało we wszystkich nowe życie...



**************** **************** ***********

*Czarny lotos- Substancja pochodzenia roślinnego, działająca jako środek usypiający... Podana w większej ilości, najczęściej na śluzówki bądź do dróg oddechowych wchłania się niezwykle szybko powodując zatrzymanie akcji serca w fazie rozkurczu, zabijając zainfekowana osobę w około 10 sek... Dostępny na czarnym rynku, używany do obezwładniania bądź eliminacji osób
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...
Lord Artemis jest offline