Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2008, 11:31   #14
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
-Za młoda jesteś na śmierć.... Życie jest piękne i mam nadzieję, że pozbędziesz się tego złego uroku i sama się o tym przekonasz . - powiedziała spokojnym głosem i uśmiechem na twarzy.
- Czujesz się na tyle dobrze, żeby wstać? - zapytała i odruchowo podała jej rękę. A miało być dziś tak pięknie.... pomyślała i przygryzła dolną wargę. Uśmiechnęła się jednak, gdy jej zielone oczy spoczęły na dziewczynie.

- Gdybym była jakąś wojowniczką, czy bohaterką, zapytałabym cię, który to był drań, co cię tak skrzywdził. Jak już bym to wiedziała, zapewniła bym cię, że go odnajdę i odpłacę mu twoją krzywdę... No niestety, nie jestem ani jednym ani drugim i mogę tylko na niego klnąc, o ile to jakoś pomoże... - powiedziała z uśmiechem. Westchnęła. -Zjedz coś, do katedry jest kawał drogi, a ty musisz mieć siły, aby tą drogę przejść. Nie będziesz zła, jeżeli będę ci towarzyszyć?
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline