Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 14:12   #33
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Lambert skrzywił się, a jego twarz się nachmurzyła.
W lotnictwie sztywność regulaminowa zawsze pozostawiała wiele do życzenia, a sam de Werve jej bardzo nie lubił, miał też do czynienia z paroma "Sierżantami" prze duże S. Właśnie przeżyli katastrofę lotniczą, a ten Polaczek darł się w niebogłosy z powodu opuszczenia rozbitej maszyny na i rozpoznania terenu w miejscu katastrofy.
Lambert łypnął okiem na Egona rozkładając mapę i śledząc trasę lotu. przebiegał wzrokiem próbując ustalić w którym miejscu spadli.
- Ma mnie pan za dziecko sierżancie? Czy gdybym był zmuszony udać się gdzieś za potrzebą też mogę liczyć na obstawę? - odezwał się nawet nie patrząc na Duszczyka - Czy nie uczono was sierżancie, że w strefie zagrożonej przez przeciwnika, darcie ryja nie jest czymś zgodnym z regulaminem, który widać tak pan uwielbia?

Schował mapę do kieszeni i ponownie roztarł krew spływającą mu z rany na głowie.
- Jeżeli tak bardzo chcecie rekonesansu, to nie widzę przeszkód by połączyć go z czymś równie pożądanym. Bądźcie łaskawi sierżancie złapać się za maczetę i zacząć oczyszczać nam drogę wzdłuż brzegu w kierunku misji - wskazał niedbałym ruchem nadbrzeżną ścianę lasu. - Kapral Halder będzie Was ubezpieczał mając na wszystko oko. Nie mogę niestety dać Wam silniejszej obstawy uśmiechnął się szyderczo - czyli tak jak pan mówił "dwóch" ludzi, bo mamy tu trochę roboty i przyda się każda para rąk.

W końcu odwrócił się do Egona spoglądając na niego jakby dziwiąc się, że ten jeszcze tu stoi.
- Wykonać. - rzucił nie zaszczycając sierżanta dalsza uwagą.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline