Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 13:41   #3
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Ruda nie podoba mi się to co piszesz.

W zachowaniu Ichiego nie widziałem nic z tego o czym piszesz... a w zasadzie piszesz niewiele. Chyba raczej mało czasu z nim spędzałaś i nie wiem skąd takie zdanie na jego temat...

Propagowanie agresji? Dowodów! Żądam dowodów, a nie insynuacji. Oskarżeń bez pokrycia... pff

Nie rozumiem twojej reakcji i oceny tych osób. Przychodzili na nasze spotkania, wykonywali polecenia... Osssochodzi?

I masz rację, kiepsko Ci poszło jako MG, ale powiedzmy sobie szczerze to nie był łatwy kawałek chleba.

Kolejna sprawa: ruscy mutanci...
Znów w twoim stylu: Nie podlega dyskusji.
Mi tak samo średnio podoba się ten pomysł. Myślę, że ten pomysł powinniśmy przedyskutować, zrobić głosowanie. Nie cierpię twojego despotyzmu. Kiedy i kto zadecydował o frakcji?
Były narazie luźne pomysły na frakcje, była burza mózgów i tyle! A nie ustalenia. Oczywiście proszę bardzo - rób ruskich mutantów, ale ja się na to nie piszę. Na OT pojadę, ale z inną frakcją.
Może nawet zrobię swoją. Bo sporo osób z mo0jej okolicy się napialiło i chce jechać.

Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienia.

Twój STARSZY brat.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem