Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 21:52   #76
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Qumi ja próbowałem i wcale nie było jakiś gigantycznych zastojów. Zrobiły się one pod koniec walki i to właśnie dlatego, że wszystkim (mnie też) się znudziła walka i opisywanie kolejnych ciosów. Dlatego uważam, że najlepiej pisać całkiem na sucho tutaj, a później ktoś (nawet niekoniecznie mg, ale osoba chętna) opisuje to w poście.

Mapki na forum są wporządku. Gorzej z kostkami... są do dupy. Polecam korzystać z `Internetowa kostnica zmieniając sobie później tekst figurujący jako link tak, żeby stanowił część tekstu. Dla osób zainteresowanych pomysłem polecam zajrzeć do mojej sesji ([DnD 3.5 FR]"Cormyr - rana Splotu").

A tak przy okazji. Gramy w końcu zgodnie z inicjatywą czy jak? Bo widzę, że ludzie piszą w kolejności dowolnej: Noaki, Furgrim, Natali, Linvael... a nie powinno być czasem: Furgrim, Natali, Pricil, Wakash?
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 21-08-2008 o 21:56.
Cosm0 jest offline