Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 21:50   #1
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Pytanie o możliwość stworzenia półwampira

Tak właśnie się zastanawiam. Jestem nowy w te klocki, świeżo upieczony posiadacz podstawki do nowej edycji. Pozostałych podręczników, ze względu na moją nieznajomość języka pana Busha, nie posiadam. To w kwestii wyjaśnienia a teraz do sedna. Otóż ostatnio powróciłem do korzeni i obejrzałem film Blade. I tak mnie naszło, czy można, zgodnie z mechaniką i realiami świata, stworzyć postać takiego pół człowieka, pół wampira. Chociażby tak jak w filmie, matka ukąszona, zmienia się w wampira, ale rodzi dziecko. Czy to dziecko odziedziczyłoby cechy swojej mamusi? Jak sie na to zapatrujecie? No i jak funkcjonowałoby w swiecie? Jako wyrzutek, jako wampir, czy by mógł chodzić w dzień, jak widzieliby go znajomi, przyjaciele.
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 22-08-2008 o 21:56.
RyldArgith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem