Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 11:28   #18
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
adurell, zacznijmy od tego, że ja nic nie muszę. To ja wymyśliłem ten konkretny system (z konkretnymi wartościami) i to ja decyduję, co w nim zmienić a czego nie zmieniać. Uważam, że stopniowanie czarów w ten sposób jest złym pomysłem. Też grałem w HP na różnych konsolach i wszystkie gry były kiepskie. Mało tego uważam, że wszystkie gry HP jakie wyszły są co najmniej kiepskie. Ale to tylko moje zdanie.

Co do Twojej propozycji wymyślania czarów. Jestem wielkim zwolennikiem swobody w grze, dzięki czemu daję MG i Graczom wymyślanie swoich własnych czarów. W końcu RPG to przede wszystkim wyobraźnia! Zapewniam Cię, że w mój system zagrało już sporo osób (na żywo) i narzekali na różne rzeczy, ale nigdy na czary ani tym bardziej na sposoby ataków fizycznych arek222
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem